Оцінка нерухомості


 

Наша компанія проводить оцінку:

 

- житлової нерухомості (заміська нерухомість (котеджі, дачі), квартири…)

- комерційної нерухомості (офісні, торгівельні і виробничі приміщення, склади, гаражі, багатофункціональні комплекси, готелі…)

- споруди (інженерно-будівельні об'єкти різного призначення…)

- незавершених будівництвом об'єктів (об'єкти, на яких ведуться будівельні роботи, і об'єкти недобудовані з огляду на ряд обставин: тимчасова консервація, повне припинення будівництва …)

 

Експертна оцінка нерухомості, найчастіше необхідна у наступних випадках:

 

1. для цілей оподаткування при продажу, даруванні, міні;

2. для передачі нерухомості під заставу (кредитування);

3. для пред’явленні в суді, зокрема при розділі майна;

4. для переоформлення права власності при спадкуванні і даруванні.

 

Для експертної оцінки нерухомості необхідні наступні документи:

1. Правовстановлюючі документи, тобто документи, на підставі яких нерухомість належить господарю. Це може бути договір купівлі-продажу, договір дарування, міни, свідоцтво про право власності, рішення суду тощо.

2. Технічний паспорт БТІ.

3. Паспорт власника (співвласника) нерухомості. У випадку смерті власника необхідно надати свідоцтво про смерть; документ, який пов’язує померлого та спадкоємця (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, рішення суду тощо); паспорт спадкоємця.

Ще однією особливістю оцінки нерухомості є те, що складність та алгоритм проведення оцінки може суттєво відрізнятись для різних типів будинків: ветху сільську хату необхідно оцінювати з використання підходів, відмінних від підходів при оцінці сучасного котеджу. Також, часто на вибір підходу і складність роботи впливає розташування будинку.

 

Наша компанія має усі дозвільні документи для проведення експертної оцінки нерухомості, а саме:

· сертифікат суб’єкта оціночної діяльності Фонду державного майна України із відкритою спеціалізацією «оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості).

 

Оскільки при оцінці будинків у кожному конкретному випадку можуть бути власні особливості, будь ласка, телефонуйте. Ми із задоволення Вас проконсультуємо!

 

 

Copyright © dobrovolski.com.ua All Rights Reserved.